Zimní údržba

Zimní údržba

Prvotřídní výbava na zimní období: profesionální produkty CEMO pro zimní údržbu

Jakmile napadne první sníh nebo namrzající vlhkost začne ohrožovat řidiče i chodce, je třeba přistoupit k údržbě komunikací. Práce při sněhu a námrazách má svá specifika a profesionální praktické vybavení ji může v mnohém usnadnit. CEMO nabízí širokou paletu zásobníků na posypový materiál, posypových vozů a lopat: praktičnost a funkčnost těchto produktů vás uspokojí nejenom svou účinností, ale také důrazem na ochranu lidí a přírody.

Široká nabídka produktů pro použití za sněhu a námrazy

CEMO nabízí nejrůznější produkty pro profesionální údržbu komunikací v zimních měsících. Zásobníky na posypový materiál, které jsou k dispozici v různých velikostech, chrání posypový materiál před vnějšími vlivy a osvědčí se také za extrémních podmínek, a to mimo jiné i díky víkům zabezpečeným proti vandalismu. Totéž platí i o našich posypových vozech, jež musejí kvůli kontaktu s agresivními látkami rovněž splňovat vysoké nároky na materiál a zpracování. Řada produktů CEMO pro zimní údržbu komunikací se hodí pro každé použití při sněhu a námrazách, a to jak pro malé, tak pro velké plochy.

Stručný přehled výhod našich produktů pro zimní údržbu:
- vysoká bezpečnost díky prvotřídním materiálům

- menší fyzické zatížení při práci díky promyšlenému designu

- dlouhá životnost veškerých produktů pro zimní údržbu

- velký výběr produktů pro individuální potřeby

Dlouhá životnost i za náročných podmínek

Naše produkty pro zimní údržbu obstojí i v případě extrémních podmínek, tedy jinými slovy výborně se hodí pro mnohaleté používání při nepříznivém počasí. Vysoce kvalitní materiály a prvotřídní zpracování jsou totiž garancí pro bezpečnost, stabilitu a dlouhou životnost. Například v případě našich zásobníků na posypový materiál je běžným standardem životnost 20 let a záruka 10 let. U produktů pro zimní sezónu klademe také důraz na to, aby byly při používání praktické a ulehčily práci. Proto vás nádoby na posypový materiál, posypové vozy a lopaty CEMO příjemně překvapí některými vychytávkami. Jako příklad můžeme uvést ergonomický tvar násady na vyztuženou umělohmotnou lopatu pro odklízení sněhu, který přispívá k optimálnímu využívání tělesné síly, a tak je práce mnohem méně namáhavá. Na profesionální produkty CEMO se zkrátka můžete spolehnout: boj se sněhem a námrazou se stane hračkou i za náročných podmínek!

Položek: 3

Položek: 3

Nahrávám...

{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_continue"}}
{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_gotocheckout"}}