Skladování nebezpečných látek

Skladování nebezpečných látek

Bezpečné skladování nebezpečných látek v produktech CEMO

Ochrana lidí a přírody je pro CEMO prioritou číslo jedna. S tím také souvisí, že klademe velký důraz na to, aby skladování nebezpečných látek, jako např. pohonných hmot a maziv, bylo zcela bezpečné. Společnost CEMO tak pro skladování nebezpečných látek vyvinula produkty, které nejenom splňují veškeré právní požadavky, ale navíc ještě požadovanou bezpečnost kombinují s praktičností a bezvadnou manipulací.V oblasti skladování nebezpečných látek jsme doslova inovátory, a tak od nás můžete očekávat moderní skladovací produkty, nejvyšší kvalitu a vynikající servis. Jsme dobře obeznámeni s požadavky na skladování konkrétních látek a dodáme vám vždy takový produkt, který bude vašim potřebám skutečně střižen na míru.

Právní požadavky na skladování nebezpečných látek

Pojem nebezpečné látky označuje vznětlivé, jedovaté, leptavé a výbušné materiály a látky, které ohrožující lidské zdraví. Na tyto látky se vztahují zvláštní právní předpisy. Protože se uvedené materiály používají v celé řadě průmyslových odvětví, je jejich bezpečné skladování relevantním tématem obecně. Řádnou manipulaci s nebezpečnými látkami upravují zákony, normy a předpisy pro prevenci úrazů. V souladu s nimi a ohledem na konkrétní látku, množství a očekávané nebezpečí je třeba přistupovat k různým bezpečnostním opatřením. Požadavky se týkají mj. odděleného skladování hořlavých látek a využívání skladovacích systémů, které odpovídají legislativním předpisům a stavebně-technickým povolením. Protože se CEMO již mnoho desetiletí oblasti skladování nebezpečných látek věnuje, disponuje osvědčenou specializací pro výrobu bezpečných skladovacích systémů dle legislativních předpisů.

Široká nabídka produktů CEMO pro bezpečné skladování nebezpečných látek

Společnost CEMO se může pochlubit širokou nabídkou různých produktů pro bezpečné skladování rizikových látek v souladu s legislativou. Ať už potřebujete záchytné vany, regály na sudy, tanky, skříně či kontejnery, CEMO vám nabídne adekvátní řešení dle vašich potřeb. Nabízíme skladovací systémy jak do interiéru, tak do exteriéru. Naše výrobky z vyztužené umělé hmoty, polyetylenu a oceli splňují veškeré bezpečnostní požadavky a umožní vám tak skladovat nebezpečné látky nejen podle předpisů, ale také tak, aby nezabíraly příliš místa. K našim skladovacím systémům dodáváme také příslušenství a díly pro jeho rozšíření. Pokud máte dotazy, které se týkají oblasti skladování nebezpečných látek, náš tým vám rád ve všech otázkách poradí a poskytne rozsáhlý servis. Na zkušenosti a know-how společnosti CEMO se při skladování nebezpečných látek zkrátka a dobře můžete spolehnout.

Položek: 5

Položek: 5

Nahrávám...

{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_continue"}}
{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_gotocheckout"}}