Devět důvodů proč se stát zákazníkem Meva-tecu:

1. široká nabídka výrobků

V rámci střední a východní Evropy jsme nejvýznamnějším dodavatelem výrobků v oblasti životního prostředí a průmyslu. Nabízíme výrobky pro odpadové, skladové a olejové hospodářství, vybavení  skladů, dílen, kanceláří, měst a obcí.
2. příznivé ceny
Základem naší obchodní strategie je nabídka širokého sortimentu za bezkonkurenční cenu s důrazem na poměr kvality a ceny.
3. kvalita
Nabízíme pouze léty ověřené výrobky z vlastních zdrojů nebo od českých nebo evropských dodavatelů.
4. dodací lhůta
Díky rozsáhlému logistickému areálu můžeme držet více jak 75 % nabízených produktů skladem a obratem je distribuovat zákazníkům po celé Evropě.
5. doprava zboží
K přepravě výrobků k našim zákazníkům využíváme nejen vlastní dopravu, ale také ověřenou síť smluvních přepravců nebo spedičních firem.


6. poradenství
V obchodní oddělení jsme připraveni konzultovat všechny vaše dotazy. Při komunikaci se neomezujeme pouze na telefonický nebo mailový kontakt, ale naši obchodní zástupci jsou připraveni najít optimální řešení přímo na místě.
7. práce na zakázku
Jako jedni z mála jsme schopni dodávat výrobky dle specifikace na zakázku. Kreativní přístup a zkušenosti chápeme jako naši přidanou hodnotou pro spokojeného zákazníka.
8. zastoupení
Díky našim sesterským společnostem se snažíme být blíže svým stálým i potencionálním zákazníkům

9. tradice
Jsme tradiční českou společností bez zahraničního kapitálu s kořeny sahajícími do konce 19. stolení

Nahrávám...

{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_continue"}}
{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_gotocheckout"}}