Nádoby pro přepravu a skladování

Nádoby pro přepravu a skladování

Přepravní a skladovací produkty CEMO pro bezpečné skladování a praktický transport

Nádoby CEMO jsou ideální volbou všude tam, kde je nutné zajistit bezpečné uchování a praktický převoz kapalných látek. Naše vysoce kvalitní produkty jsou mimořádně funkční a přesvědčí vás svými praktickými a dobře promyšlenými detaily. Nezáleží na tom, k jakým účelům přepravní a skladovací nádoby potřebujete - s produkty CEMO zkrátka sázíte na jistotu, že jste se rozhodli pro nejlepší kvalitu s vynikajícím poměrem cena-výkon. Již dlouhá desetiletí se řídíme snahou přinášet všem odvětvím komplexní řešení a inovativními produkty CEMO zajistit bezpečné skladování látek nejrůznějšího druhu tak, aby byly splněny všechny příslušné požadavky.

Od sudů až po boxy na nářadí vždy optimální řešení

Díky naší široké nabídce skladovacích a přepravních nádob si můžete být jisti, že mezi produkty CEMO najdete vždy přesně to, co právě potřebujete. Kvalitní sudy nejrůznějšího provedení, tvarů a velikostí jsou ideálním pomocníkem na stavbách, v zemědělství nebo třeba v obcích a možnosti jejich využití jsou neuvěřitelně flexibilní. Totéž platí i v případě komplexních zavlažovacích systémů, které jsme rovněž schopni dodat pro jakoukoliv oblast použití. V nabídce CEMO dále najdete skladovací tanky a velké nádrže pro skladování nad zemí, které jsou vyrobeny z umělé hmoty vyztužené skelnými vlákny či z polyetylenu, jež nepropouští světlo a zamezují nežádoucí tvorbě řas. Díky našim různým boxům, kufrům na nářadí a pojízdným boxům budete mít i své nářadí vždy uloženo čistě a přehledně.

Přepravní a skladovací nádoby z materiálů nejlepší kvality

Přepravní a skladovací produkty z nabídky CEMO jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty s výztuží ze skelných vláken či z polyetylenu (PE). Tyto materiály jsou především vhodné pro skladování a přepravu kapalných látek a bezproblémově splňují veškeré nezbytné požadavky na bezpečnost. Umělá hmota vyztužená skelnými vlákny se mimo jiné vyznačuje vynikající odolností proti korozi, a proto je ideální pro skladování nebezpečných látek. Také použití polyetylenu je zcela flexibilní, protože je odolný vůči kyselinám, olejům, vodě i louhům. Společnost CEMO drží krok s dobou a to znamená, že se v oblasti skladovací techniky můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu i nejmodernější technologii. Navíc naše přepravní a skladovací nádoby neumožňují pouze bezpečné skladování kapalin, ale potěší i svou praktičností a pohodlností při manipulaci a transportu. Společnost CEMO je na trhu jednička a můžete se spolehnout, že se o své zkušenosti s vámi ráda podělí.

Položek: 3

Položek: 3

Nahrávám...

{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_continue"}}
{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_gotocheckout"}}