Čerpací technika a pumpy

Čerpací technika a pumpy

Maximální účinnost a vynikající bezpečnost: čerpací technika a pumpy CEMO

Manipulace s kapalinami a nebezpečnými látkami vyžaduje ve všech odvětvích, nehledě na velikost firmy, maximální opatrnost a pečlivost. Není divu – stačí ukápnout vedle a může dojít k ohrožení lidí i životního prostředí. Předpokladem pro bezpečné odebírání, přelévání a dávkování pohonných hmot a chemikálií jsou výkonná čerpací zařízení a pumpy. CEMO nabízí profesionální ruční a elektrické pumpy pro pohonné hmoty, maziva a chemikálie, které jsou koncipovány přesně na míru našich bezpečnostních tanků, a tak zajišťují maximální účinnost a optimální funkčnost. Garantování bezpečnosti je v žebříčku priorit naší společnosti již více než 55 let na prvním místě.

Vhodná čerpací technika a pumpy pro každou oblast použití

Každá oblast potřebujete to své a tím se CEMO řídí i při koncipování čerpací techniky a pump.

V naší nabídce najdete adekvátní řešení pro tyto látky: 

- nafta a bionafta 

- benzín 

- maziva

- chemikálie / AdBlue® / DEF / ARLA 32 

- voda

Vedle čerpadel pro tanky, zavlažovacích systémů a dalších elektrických a ručních pump najdete v nabídce CEMO také mobilní přístroje pro odsávání oleje, jež umožní rychlou a bezproblémovou olejovou výměnu u zemědělských strojů, kamionů i osobních automobilů. Veškerá čerpací zařízení samozřejmě odpovídají nejvyšším nárokům na bezpečnost a jsou k dispozici s různým výkonem, aby bylo možné pracovat efektivně dle vašich potřeb. V naší nabídce najdete jak pumpy pro čerpání malých množství, tak čerpací sloupy s transpondérem: každá firma, ať je její velikost jakákoliv, u nás najde to, co potřebuje.

Kvalitní příslušenství pro čerpací zařízení a čerpadla CEMO

Aby byla zajištěna optimální funkčnost vaší čerpací techniky a pump CEMO, dodáváme k produktům také kvalitní příslušenství. Čerpací pistole, hadice, měřidla a adaptéry splňují nejvyšší standardy kvality a jsou zcela kompatibilní s našimi čerpacími zařízeními a pumpami. Společnost CEMO je synonymem komplexních systémů a inteligentních kompletních řešení pro skladování a odběr nebezpečných látek: se CEMO jste perfektně připraveni a nemusíte mít obavy o bezpečnost vašich zaměstnanců či ochranu životního prostředí. Jedinečná účinnost a bezpečnost našich produktů je výsledkem dodržování nejvyšších standardů a kontinuálních inovací. Díky našim produktům můžete příslušné látky přepravovat a dávkovat na profesionální úrovni.

Položek: 3

Položek: 3

Nahrávám...

{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_continue"}}
{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_gotocheckout"}}