Čerpací stanice a zařízení

Čerpací stanice a zařízení

Pevné a mobilní čerpací stanice a zařízení CEMO

Není od věci být nezávislý na síti čerpacích stanic ve vlastním provozu a mít možnost tankovat i na odlehlých místech – znamená to totiž pohodlí a jistotu a navíc ještě přináší celou řadu dalších praktických výhod. Společnost CEMO nabízí nejrůznější čerpací stanice a zařízení, abyste své pohonné hmoty mohli bezpečně skladovat a transportovat dle svých potřeb. Dodáme vám vybavení střižené na míru: od ručních systémů pro individuální potřeby až po velké ocelové tanky využívané ve stavebnictví, zemědělství a lesnictví. V oblasti tankovacích stanic pro individuální potřeby je CEMO se svými komplexními systémy dle legislativních požadavků německou špičkou. Nabízíme čerpací stanice a zařízení pro naftu, benzín a AdBlue® / DEF / ARLA 32. Naše technika vám zajistí přísun pohonných hmot i daleko od sítě čerpacích stanic a zároveň bude splňovat vysoké nároky na bezpečnost stejně jako další nezbytné zákonné požadavky.

Čerpací stanice a zařízení pro naftu, benzín a AdBlue® / DEF / ARLA 32

V nabídce CEMO najdete pevné i mobilní čerpací stanice a zařízení pro různé pohonné hmoty. Splnění legislativních požadavků, které jsou pro každou pohonnou hmotu jiné, považujeme za samozřejmost. K dalším směrodatným parametrům pro výbavu čerpacích stanic a zařízení patří například protiexplozivní odolnost, zabezpečení proti přeskočení plamene či třídy ohrožení vody. Vhodná řešení nabízíme nejenom pro naftu a benzin, ale také pro další látky. Čerpací stanice v různých provedeních máme i pro produkt AdBlue® / DEF / ARLA 32. S čerpacími stanicemi a zařízeními CEMO jsou kompatibilní i naše ruční a elektrické pumpy s různým čerpacím výkonem.

Čerpací zařízení CEMO pro adekvátní skladování v souladu s legislativními požadavky a snadnou manipulaci

Čerpací stanice a zařízení CEMO zajišťují nejenom bezpečné skladování pohonných hmot dle legislativních požadavků, ale přesvědčí i snadnou manipulací a skladovatelností. V naší široké nabídce najdete jak pevné tak mobilní stanice, a to včetně variant do interiéru a exteriéru. Praktické pojízdné systémy vám navíc zajistí maximální flexibilitu. CEMO nabízí čerpací stanice a zařízení z umělé hmoty vyztužené skelnými vlákny (GFK), polyetylenu (PE) a oceli. Přitom máte možnost zvolit produkty s certifikací ADR pro přepravu nebezpečného nákladu nebo bez této certifikace. Vyberte si mezi různými velikostmi a objemy – dle zavedené praxe u vás ve firmě a možností na místě určení.Tankovat pohonné hmoty do vozidel pomocí čerpacích stanic a zařízení CEMO znamená chránit lidské zdraví i životní prostředí.

Nahrávám...

{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_continue"}}
{{block type="ajaxcartpro/confirmation_items_gotocheckout"}}